GULDLOPPET - ANMÄLAN
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Hem
Hem
Friidrottsgrupper
Barngrupper födda 12-17
Sommarfriidrottsskolan
Träningsgrupp födda 10-11
Träningsgrupp födda 08-09
Träningsgrupp födda 05-07
Niklas tävlingsgrupp
Parafriidrott
Löpning
Skellefteå AIK Friidrott Löpning
Patriks löpargrupp ungdom
Löparglädje
Träningsgrupper
Lunchträning
Bli träningsmedlem
Tävlingar
Arenatävlingar
Långlopp
Bli medlem
ENGLISH
Kontakt
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Friidrottsgrupper
Barngrupper födda 12-17
Sommarfriidrottsskolan
Träningsgrupp födda 10-11
Träningsgrupp födda 08-09
Träningsgrupp födda 05-07
Niklas tävlingsgrupp
Parafriidrott
Löpning
Skellefteå AIK Friidrott Löpning
Patriks löpargrupp ungdom
Löparglädje
Träningsgrupper
Lunchträning
Bli träningsmedlem
Tävlingar
Arenatävlingar
Långlopp
Bli medlem
ENGLISH
Kontakt
Skellefteå AIK Friidrott
Start
Nyheter
Föreningen
Tävlingsresultat
Dokument
Guldloppet
Start
Nyheter
Föreningen
Tävlingsresultat
Dokument
Guldloppet
Dokument
Arenatävlingar 2021 (25)
Arenatävlingar 2022 (29)
Arenatävlingar 2023 (34)
Arenatävlingar 2024 (4)
Broarna Runt (9)
Guldloppet (1)
IJSM (4)
Regler och kvalgränser (2)
Skellefteloppet (1)
Sommarfriidrott (5)
Träningsprogram 2024 (9)
Träningsprogram Våren 2024 (15)
07-09 gruppen vecka 13-16.pdf
Agnes 12-15.pdf
Edwin 12-15.pdf
FElicia 12-15.pdf
FElicia.pdf
Gymnastikprogram.xlsx
Johanna 12-15.pdf
Linneah.pdf
Miranda 12-15.pdf
Niu och LIU vecka 12-15.pdf
Ossian 12-15.pdf
SiriGustav 12-15.pdf
Teknikcirklar.pdf
Vecka 12-15 de flesta.pdf
Viktor 12-15.pdf
Årsmöteshandlingar (19)
Agnes Program v3-6.pdf
broarna banskiss.png
Grund 34-37.xlsx
Grundträning vecka 8-12 Umeå.pdf
Halloween karneval.jpg
Hemsida.png
KASTPROGRAM EXTRA.pdf
Rädda barnen.pdf
Styrka Fredag eftermiddag.pdf
Tidsprogram lördag upd.pdf
Tisdagsstyrka.pdf
Vi stödjer Skellefteå AIK