GULDLOPPET - ANMÄLAN
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Hem
Hem
Friidrottsgrupper
Barngrupper födda 12-17
Sommarfriidrottsskolan
Träningsgrupp födda 10-11
Träningsgrupp födda 08-09
Träningsgrupp födda 05-07
Niklas tävlingsgrupp
Parafriidrott
Löpning
Skellefteå AIK Friidrott Löpning
Patriks löpargrupp ungdom
Löparglädje
Träningsgrupper
Lunchträning
Bli träningsmedlem
Tävlingar
Arenatävlingar
Långlopp
Bli medlem
ENGLISH
Kontakt
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Friidrottsgrupper
Barngrupper födda 12-17
Sommarfriidrottsskolan
Träningsgrupp födda 10-11
Träningsgrupp födda 08-09
Träningsgrupp födda 05-07
Niklas tävlingsgrupp
Parafriidrott
Löpning
Skellefteå AIK Friidrott Löpning
Patriks löpargrupp ungdom
Löparglädje
Träningsgrupper
Lunchträning
Bli träningsmedlem
Tävlingar
Arenatävlingar
Långlopp
Bli medlem
ENGLISH
Kontakt
Skellefteå AIK Friidrott
Start
Nyheter
Föreningen
Tävlingsresultat
Dokument
Guldloppet
Start
Nyheter
Föreningen
Tävlingsresultat
Dokument
Guldloppet
Dokument
Arenatävlingar 2021 (25)
210612_Kasttävling2_Skellefteå.pdf
210619_Kasttävling3_Skellefteå.pdf
210623_Skellefteå_PRK1.pdf
210623_Skellefteå_PRK1_11_o_yngre.pdf
210707PRK2.pdf
210717_Skellefteå_Kasttävling4.pdf
210726_Skelleftea_PRK_6.pdf
210807-8_Skellefteåspelen.pdf
210904_Skellefteå_Castorama.pdf
210918_Skellefteå_Castorama.pdf
210925_Skellefteå_Castorama.pdf
Inbjudan Skelleftespelen 2021 .pdf
Kasttävling 210523.pdf
PM Skelleftespelen 2021.pdf
Startlista PRK 3.pdf
Startlistor och Heatindelning.pdf
Startlistor PRK.pdf
Startlistor PRK2.pdf
Tidsprogram PRK 1.pdf
Tidsprogram PRK 2(1).pdf
Tidsprogram PRK 2.pdf
Tidsprogram PRK 3.pdf
Tidsprogram Skelleftespelen 2021 preliminärt.pdf
Tidsprogram Skelleftespelen 2021 ändrad söndag(1).pdf
Tidsprogram Skelleftespelen 2021 ändrad söndag.pdf
Arenatävlingar 2022 (29)
Arenatävlingar 2023 (34)
Arenatävlingar 2024 (4)
Broarna Runt (9)
Guldloppet (1)
IJSM (4)
Regler och kvalgränser (2)
Skellefteloppet (1)
Sommarfriidrott (5)
Träningsprogram 2024 (9)
Träningsprogram Våren 2024 (15)
Årsmöteshandlingar (19)
Agnes Program v3-6.pdf
broarna banskiss.png
Grund 34-37.xlsx
Grundträning vecka 8-12 Umeå.pdf
Halloween karneval.jpg
Hemsida.png
KASTPROGRAM EXTRA.pdf
Rädda barnen.pdf
Styrka Fredag eftermiddag.pdf
Tidsprogram lördag upd.pdf
Tisdagsstyrka.pdf
Vi stödjer Skellefteå AIK